Indre Salten Energi AS søker Controller

Vår Controller går nå over i ny stilling hos oss og vi søker derfor etter en dyktig medarbeider til morselskapet

Arbeidsoppgaver:

  • Oppfølging økonomi for mor og datterselskaper.
    Bistå prosjektlederne med prosjektregnskap og oppfølging av disse
  • Deltagelse i regnskapsavslutninger
  • Oppfølging kunde- og leverandørkonto, fakturabehandling.
    Bistå i månedsavslutning
    Forsikringsavtaler
  • Ad Hoc administrasjonsoppgaver

Ønskede kvalifikasjoner/ utdanning:

  • Universitets- eller høyskoleutdanning innen økonomi/administrasjon eller tilsvarende
  • Strukturert, analytisk, positiv og motivert til å jobbe med regnskap og administrasjon
  • Initiativrik med gode samarbeidsegenskaper, men som også kan jobbe selvstendig
  • Relevant erfaring med økonomistyring av prosjekter og kjennskap til prosjektregnskap er en fordel men ikke et krav.
  • Manglende formell utdanning kan kompenseres med relevant erfaring.

Søknad sendes på e-post til soknad@isenergi.no

Kontaktperson: Økonomisjef Gisela Hansen Gulstad,
gisela.hansen.gulstad@isenergi.no, tlf. 402 49 135

Søknadsfrist: 12.04.2021

ISE AS søker: Energimontører, Elektrikere og Fibermontører

Med bakgrunn i sterk vekst innenfor selskapets virkeområder søker vi nå etter dyktige fagfolk til selskapet:

Arbeidsoppgaver:

  • Utbygging, drift og vedlikehold av høy og lavspent forsyningsanlegg, kabel, linje og stasjonsanlegg
  • Høy og lavspente installasjoner industri og næringsbygg
  • Vei og plassbelysning
  • Boliginstallasjoner
  • Etablering drift og vedlikehold av bredbåndsnett basert på fiber
  • Montasje drift og vedlikehold av kraftstasjoner

Ønskede kvalifikasjoner/ utdanning:

  • For arbeid med elektriske forsyningsanlegg søkes det etter personer med fagbrev som energimontør, alternativt montør gr. L + H
  • For arbeid med installasjoner søkes det etter personer med fagbrev gr. L, gjerne også med gr. H, alternativt med interesse for å tilegne seg gr. H.
  • Personer med eventuelt annet fagbrev med interesse for å kvalifisere seg for gr. L eller eventuelt energimontør vil bli vurdert
  • For arbeid med bredbåndsnett søkes det primært etter telemontør, men personer med annet relevant fagbrev og interesse for arbeid med bredbånd vil kunne vurderes ansatt.
  • Førerkort klasse B

Søknad sendes på e-post til soknad@isenergi.no

Kontaktperson: Ressurskoordinator Hugo Svartsund hugo.svartsund@isenergi.no, 911 83 949

Søknadsfrist: 12.04.2021

ISE AS

Indre Salten Energi AS er et konsern som består av morselskapet Indre Salten Energi AS og datterselskapene ISE AS, iSalten Nett AS, og ISE Invest AS. Totalt har konsernet ca. 70 ansatte og har ambisjon om videre vekst. ISE AS er en fusjon av selskapene ISE Entreprise AS, ISE Elektro AS, og ISE produksjon AS, som ble gjennomført fra 01.01.2021. 

Vi er lokalisert på Fauske og utfører små og store oppdrag innenfor entrepriser rettet mot energibransjen samt elektriske installasjoner i bolig, næringsbygg og industri i hele landet.

Indre Salten Energi – Ledige stillinger