Frantz er en norskutviklet teknologi for målrettet stillingsmarkedsføring. Teknologien sørger for at du som kandidat får presentert annonser som er relevante for deg. Ved å akseptere sporing fra oss, øker du sannsynligheten for at du mottar informasjon som er relevant for deg - og indirekte fjerner du støy i din netthverdag. Formålet med våre målinger er å gi våre kunder relevant informasjon om relevans og effekt av annonseringen.
Godta alle informasjonskapsler eller endre innstillinger?
Stillingen er lagt til Team Asfalt og Fagkontrakter. Teamet har som oppgave å planlegge og gjennomføre asfalt- og vegoppmerkingsarbeider på fylkesvegnettet. Arbeidsoppdragene vil hovedsakelig bli i Trøndelag fylke. Stasjoneringssted er Trondheim.
Arbeidsoppgaver
I samarbeid med teamleder og byggeleder skal du utføre kontrollvirksomhet av utført arbeid i forbindelse med asfaltkontrakter. Arbeidet omfatter blant annet:
Det må påberegnes stor reiseaktivitet innen Trøndelag fylkeskommune. Du vil få noe kvelds- og nattarbeid i dekkeleggingssesongen. Stillingen er sesongbetont med høyt tempo fra april til november, og normalt arbeidstempo fra november til april. I den tiden det ikke er asfaltlegging vil arbeidet bestå av andre kontrolloppgaver, rapportering og registreringsarbeid.
Kvalifikasjoner
Personlige egenskaper
Vi tilbyr
Vår visjon er «Vi skaper historie». Vi lever etter verdiene: Åpen og nysgjerrig i holdning, Modig og ansvarlig i handling.
Trøndelag fylkeskommune er en kunnskapsorganisasjon med stor tverrfaglighet og rundt 4700 medarbeidere. Vi leverer tjenester som er viktig for folks hverdag. De største ansvarsområdene er utdanning, tannhelse og samferdsel. Vi er en stor samfunnsutvikler innen kultur, folkehelse, plan- og næringsutvikling. Trøndelag fylkeskommune er en av landets største veieiere med ca 6.000 km fylkesvei.
Fylkeskommunen er politisk styrt med fylkestinget som øverste politiske organ. Vi har to administrasjonssteder: Steinkjer og Trondheim.